Dokumenty

Jakie dokumenty potrzebne są do zawarcia umowy leasingowej?

W tzw. procedurze uproszczonej wystarczy przedstawić firmie leasingowej:W przypadku osób fizycznych – ksero dowodu osobistego i drugiego dowodu tożsamościW przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą i spółek cywilnych – wpis do ewidencji... więcej »

Leasing – jakie dokumenty będą potrzebne?

Wykaz dokumentów, niezbędnych do uzyskania finansowania w formie leasingu, uzależniony jest głównie od formy prawnej wnioskodawcy oraz regulacji wewnętrznych leasingodawców. Ogólnie rzecz biorąc, podmioty finansujące wymagają dokumentów,... więcej »

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Dokumenty leasingu

Przedsiębiorca decydujący się na leasing powinien dokładnie zapoznać się z dokumentami leasingowymi, które zamierza podpisać. Na dokumenty leasingu składają się przede wszystkim: umowa leasingu, OWUL- Ogólne Warunki Umowy Leasingu oraz dokumenty dotyczące zabezpieczenia... więcej »

Dokumenty założycielskie na potrzeby zawarcia umowy leasingu

Umowa leasingowa, podobnie jak kredyt bankowy, wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania w instytucji finansowej. Podobnie jak bank, finansujący musi poznać swojego przyszłego wierzyciela oraz jego zdolność do regularnego płacenia rat. więcej »

Faktura Pro Forma w umowie leasingu

Faktura pro forma w leasingu jest wystawiana jeszcze przed zawarciem transakcji towarowej z leasingobiorcą. Faktura Pro Forma w leasingu przesyłana jest przez dostawcę razem z ofertą lub potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.  więcej »

Faktura VAT w umowie leasingu

Faktura VAT w umowie leasingu jest dokumentem księgowym, który z jednej strony stanowi potwierdzenie sprzedaży dla leasingodawcy, z drugiej zaś jest dokumentem stwierdzającym zakup towaru przez leasingobiorcę. Wystawienie faktury VAT rodzi obowiązek podatkowy naliczenia i... więcej »

Protokół odbioru w umowie leasingu

Protokół odbioru w umowie leasingowej jest jednym z dokumentów, stanowiących załącznik do umowy, na podstawie, którego następuje przekazanie przedmiotu leasingu przez finansującego na rzecz korzystającego do odpłatnego użytkowania na okres zawarty w umowie.  więcej »

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok