Raporty i zestawienia

Statystyki rynku leasingowego I półrocze 2014 – raport ogólny

Zapraszamy do zapoznania się z raportem zawierającym wyniki branży leasingowej w I półroczu 2014r. Raport został przygotowany przez Związek Polskiego Leasingu.  więcej »

Statystyki rynku leasingowego 2013 – raport ogólny

Zapraszamy do zapoznania się z raportem zawierającym wyniki branży leasingowej w 2013r. Raport został przygotowany przez Związek Polskiego Leasingu.  więcej »

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Statystyki rynku leasingowego 2012 – raport ogólny

Zapraszamy do zapoznania się z raportem zawierającym wyniki branży leasingowej za 2012r. Raport został przygotowany przez Związek Polskiego Leasingu.  więcej »

POPULARNOŚĆ LEASINGU W EUROPEJSKICH MŚP

Badanie przeprowadzone w lipcu 2011 r. przez Leaseurope oraz Oxford Economics pokazuje, że ogólne tendencje w funkcjonowaniu MŚP w Europie i w Polsce są podobne – w tym ich zainteresowanie leasingiem. więcej »

SKANER MŚP – OPINIE I PROGNOZY PRZEDSIĘBIORCÓW. KWIECIEŃ 2014

Poznaliśmy nastroje przedsiębiorców na II kwartał 2014 roku. Z badania „Skaner MŚP" wynika, że właściciele firm patrzą w przyszłość z optymizmem i deklarują większą skłonność do inwestowania. Leasing jest nadal najczęściej wybieraną przez nich zewnętrzną formą... więcej »

KIM SĄ POLSCY LEASINGOBIORCY?

Badania „Monitoring kondycji sektora MSP w latach 2010-2012" Konfederacji Lewiatan potwierdzają, że leasing jest najpopularniejszym instrumentem zewnętrznego finansowania wśród mikroprzedsiębiorstw oraz firm sektora MŚP. Kim więc jest polski leasingobiorca?  więcej »

LEASING SZANSĄ NA WZROST INWESTYCJI MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW W POLSCE

Polska gospodarka to ponad 1,8 mln aktywnych przedsiębiorstw, w tym 96 proc. to mikroprzedsiębiorstwa, czyli firmy zatrudniające do 9 pracowników . A cały sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) to 99,8 proc. wszystkich aktywnych firm.  więcej »

LEASING JAKO BAROMETR W ROZWOJU POLSKIEJ GOSPODARKI

Polska gospodarka była w 2013 r. najsłabsza od 2002 r. PKB zwiększył się jedynie o 1,6 proc. i gdyby nie eksporterzy, mielibyśmy problemy, bo popyt konsumpcyjny i inwestycyjny na rynku krajowym nie zapewnił wzrostu gospodarczego.  więcej »

BRANŻA LEASINGU W 2013 R.

W 2013 r. polskie firmy leasingowe sfinansowały transakcje o wartości przeszło 35 mld zł, co stanowi wzrost o 13% w stosunku do roku ubiegłego. Wartość sfinansowanych aktywów osiągnęła najwyższy poziom po raz pierwszy od rekordowego dotąd 2008, kiedy to rynek leasingu... więcej »

OBOK KREDYTU, LEASING JEST JEDNYM Z GŁÓWNYCH ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA INWESTYCJI W POLSCE

Leasing to szczególnie przydatny sposób wspierania działalności małych i średnich firm – tak ważnego segmentu dla młodej gospodarki rynkowej. Firmy leasingowe oferują wiele produktów, które pozwalają poprawiać płynność przedsiębiorstw, a... więcej »

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok