Szukasz oferty leasingu?

Sprawdź najkorzystniejsze oferty dla Twojej firmy.

Oblicz ratę

Pomoc konsultanta

602 422 423 pn - pt od 8:00 do 16:00
Wyślij zapytanie

O nas

WeźLeasing.pl to pierwsza w Polsce porównywarka ofert leasingu.

 
Działanie jest bardzo proste: wystarczy wypełnić formularz danymi, a system w ciągu kilku sekund sprawdza aktualne oferty firm leasingowych i porównuje je ze sobą. Przy każdej ofercie wyświetlamy ratę leasingu, okres leasingu, koszt oraz niezbędne dokumenty.


W taki prosty sposób możesz wybrać firmę leasingową, która Ci odpowiada: pod względem wysokości opłaty wstępnej, długości trwania umowy lub jest najtańsza.


Jeśli chcesz wziąć leasing bezpłatnie skontaktujemy Cię z wybraną firmą leasingową, by skorzystać z oferty, którą wybrałeś.


WeźLeasing.pl to nie tylko strona internetowa i kalkulator ofert leasingu, to również doświadczony zespół konsultantów w Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (Call Center). Nasi profesjonalni doradcy pomogą Państwu przy porównaniu ofert leasingu i zaproponują najkorzystniejsze i najtańsze oferty. Odpowiedzą na pytania dotyczące leasingu oraz pomogą w kontakcie z leasingodawcami.


Oferta leasingu dla osób prywatnych
W ofercie WeźLeasing.pl znajduje się też propozycja dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Korzystając z leasingu konsumenckiego można sfinansować zakup samochodu nowego lub używanego na korzystniejszych warunkach w porównaniu do kredytu samochodowego.


Baza wiedzy o leasingu
W WeźLeasing.pl znajdziesz również poradniki i artykuły o leasingu. Jest to obszerna baza wiedzy, którą opracowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy poszukują najważniejszych informacji związanych z leasingiem.


Katalog samochodów wraz z ratami leasingu
Serwis WeźLeasing.pl to także na bieżąco aktualizowany katalog ofert nowych samochodów z wyliczonymi ratami leasingu.

 

Właściciel serwisu:
Właścicielem serwisu jest Ideoo Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ul. Bitwy pod Płowcami 20. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy KRS:0000339207, NIP: 5851451136, wysokość kapitału zakładowego: 235 000 zł.

 


Budowa serwisu została dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu 8.1. Innowacyjna Gospodarka.

  • Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-22-352/09
  • Tytuł Projektu: Stworzenie pierwszego portalu internetowego o leasingu o unikalnej funkcjonalności.
  • Ogólnym celem projektu to wprowadzenie na rynek nowatorskiej i innowacyjnej e-usługi w postaci portalu zawierającego kompleksową wiedzę na temat leasingu.

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka: www.poig.gov.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego: www.mrr.gov.pl
Agencja Rozwoju Pomorza: www.arp.gda.pl

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok