Szukasz oferty leasingu?

Sprawdź najkorzystniejsze oferty dla Twojej firmy.

Oblicz ratę

Pomoc konsultanta

602 422 423 pn - pt od 8:00 do 16:00
Wyślij zapytanie

Pomoc - najczęściej zadawane pytania

Informacje ogólne

 • Czym jest WeźLeasing.pl?

  WeźLeasing.pl to pierwsza w Internecie platforma handlowa łącząca oferty maszyn z możliwością finansowania ich zakupu przez leasing.
 • Do czego służy ta strona?

  WeźLeasing.pl służy przede wszystkim do szybkiego przeprowadzenia kalkulacji ofert leasingowych z możliwością wysłania zapytania ofertowego do tej firmy leasingowej, która proponuje najbardziej odpowiednie warunki finansowania. Serwis umożliwia także przeprowadzenie kalkulacji zdolności leasingowej, a dla klientów posiadających już swoje kalkulacje leasingowe, ocenę porównawczą warunków oferty leasingowej.
  Poza kalkulacją leasingową serwis daje możliwość skontaktowania się z dostawcą maszyn, urządzeń i samochodów oraz wyliczenia oferty leasingu na aktywo wybrane z bazy WeźLeasing.pl
 • Dla kogo jest serwis WeźLeasing.pl?

  Serwis adresowany jest do osób zainteresowanych zakupem maszyn, urządzeń lub środków transportu. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy, ale także klienci indywidualni.
 • Czym WeźLeasing.pl różni się od innych serwisów finansowych?

  Serwis WeźLeasing.pl to zupełnie nowy sposób poszukiwania firmy leasingowej. Podstawową różnicą w porównaniu z dotychczasowymi serwisami jest to, że WeźLeasing.pl w czasie rzeczywistym prezentuje oferty firm leasingowych. Tylko w naszym serwisie specjalnie w tym celu opracowany algorytm oblicza zdolność leasingową klienta. Dzięki temu klient od razu wie, na jaką ofertę może liczyć, a firmy leasingowe otrzymują tylko wartościowe zapytania.
  Ponadto w serwisie prezentujemy wyłącznie oferty nowych maszyn, urządzeń i samochodów oraz dajemy możliwość obliczenia finansowania na wybrany sprzęt i wysłania zapytania zarówno do dostawcy jak i do firmy leasingowej.
 • Czy korzystanie z serwisu jest bezpłatne?

  Tak, korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Klient korzystający z serwisu nie ponosi żadnych dodatkowych opłat z tytułu współpracy z firmą leasingową, czy dostawcą sprzętu.
 • Jak działa WeźLeasing.pl?

  Podstawa działania serwisu to oferty wielu firm leasingowych. Dzięki specjalnie dobranym parametrom system weryfikuje oferty i możliwości finansowe klienta. W rezultacie w ciągu kilku minut, klient na ekranie swojego komputera otrzymuje listę firm leasingowych, które będą w stanie zrealizować transakcję.
 • Dlaczego warto korzystać z WeźLeasing.pl?

  Serwis WeźLeasing.pl umożliwia zupełnie nowy sposób określenia zdolności leasingowej oraz wybrania tego leasingodawcy, który zaoferuje nam najlepsza ofertę finansowania. Dzięki specjalnemu algorytmowi system w czasie rzeczywistym oblicza zdolność leasingową. Klient korzystający z serwisu od razu wie, która firma leasingowa jest w stanie udzielić mu leasingu i na jakich warunkach.
 • Czy jesteście firmą leasingową?

  Nie, firma Ideoo będąca operatorem serwisu WeźLeasing.pl nie jest firmą leasingową i nie jest powiązana personalnie ani kapitałowo z firmami leasingowymi przedstawiającymi swoje oferty w serwisie.

 

Zasady działania serwisu

 • Jak znaleźć najlepszą ofertę?

  Skrócona instrukcja korzystania z kalkulatora leasingowego:
  1. Wpisz podstawowe parametry zapytania i kliknij „oblicz ratę leasingu".
  2. W rezultacie otrzymasz szacunkową kalkulację oferty leasingowej. Pamiętaj, że jest to jedynie przybliżona wartość, ponieważ system nie przeanalizował jeszcze Twoich bardziej szczegółowych danych. Aby zobaczyć finalną ofertę, przejdź dalej.
  3. W kolejnym kroku określ bardziej szczegółowe dane. Na ich podstawie system wygeneruje listę firm leasingowych, które sfinansują wybrane aktywo
  4. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zarejestruj się w serwisie. Zaraz po rejestracji otrzymasz listę firm leasingowych najlepiej dopasowanych do Twojego zapytania i możliwości finansowych.
 • Jakie firmy leasingowe współpracują z WeźLeasing.pl?

  Z WeźLeasing.pl współpracują największe firmy leasingowe w Polsce. Listę partnerów leasingowych znajdziesz tutaj: nasi partnerzy
 • Skąd pochodzą dane w ofertach?

  Dane, które pojawiają się w ofertach pochodzą bezpośrednio od firm leasingowych
 • Na jakiej podstawie dokonywana jest selekcja firm leasingowych, do których mogę wysłać zapytanie?

  Selekcja odbywa się poprzez zastosowanie autorskiego algorytmu, który na podstawie wpisanych danych precyzyjnie przeprowadza analizę scoringową klienta. Jeśli klient i jego zapytanie nie spełnia kryteriów oferty danej firmy leasingowej, oferta nie pojawi się w wynikach wyszukiwania najlepszej oferty.
 • Dlaczego nie mogę wysłać zapytania do wszystkich firm leasingowych współpracujących z WeźLeasing.pl?

  Serwis WeźLeasing.pl działa w oparciu o moduł scoringowy, którego zadaniem jest wyeliminowanie z procesu ofertowania tych firm leasingowych, które nie będą w stanie sfinansować zapytania klienta.
 • Po co muszę podawać tyle danych dotyczących prowadzonej przeze mnie działalności?

  System działania WeźLeasing.pl opiera się na algorytmie, który przeprowadza szczegółowy scoring klienta. Wszystkie dane wpisywane w formularzu wpływają na to, jak ostatecznie będzie wyglądała oferta i jakie firmy leasingowe będą w stanie zrealizować takie finansowanie.
 • Czy muszę się rejestrować, aby korzystać z WeźLeasing.pl?

  Serwis został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik serwisu mógł przeprowadzić szacunkową oraz szczegółową kalkulację leasingową. Kalkulacja szacunkowa uwzględnia tylko podstawowe dane zapytania. Szczegółowa kalkulacja wymaga podania kilku dodatkowych danych dotyczących prowadzonej działalności. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje wynik kalkulacji bez potrzeby rejestracji i logowania. Ostatnim krokiem w kalkulatorze leasingowym jest lista firm leasingowych, które zrealizują finansowanie. Aby zobaczyć tą listę, wymagane jest zalogowanie do serwisu po uprzedniej rejestracji.
 • Zarejestrowałem się w serwisie i wysłałem zapytanie do wybranych firm leasingowych. Dlaczego nie mogę ponownie zalogować się do systemu?

  W trakcie rejestracji na podane konto e-mail został wysłany link aktywacyjny do Twojego konta. Kliknij w link, który automatycznie przekieruje do serwisu i pozwoli ustawić hasło do konta, które będzie wykorzystywane do zalogowania. Link aktywny jest 1 dzień. Jeśli w tym czasie nie aktywowałeś konta, wpisz swój adres mailowy, który wykorzystywałeś przy rejestracji i poproś o nowy link aktywacyjny
 • Nie pamiętam hasła.

  1. Na stronie logowania kliknij w link „Przypomnienie hasła"
  2. Podaj adres e-mail, którego używałeś do logowania
  3. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem do strony WeźLeasing.pl, który w kolejnym kroku umożliwi zmianę hasła
  4. Do zalogowania użyj nowego hasła
 • Co daje mi rejestracja w serwisie?

  Dzięki rejestracji w serwisie będziesz mógł zobaczyć listę firm leasingowych, które na podstawie podanych przez Ciebie danych będą mogły sfinansować Twoje zapytanie na wcześniej przedstawionych warunkach. Rejestracja umożliwia także nieograniczony dostęp do panelu administracyjnego, w którym możesz przeglądać swoje zapytania, śledzić ich statusy, porównywać przygotowane oferty oraz edytować swoje dane.
 • Czy przedstawione oferty są rzeczywistymi ofertami rynkowymi?

  Tak, oferty przedstawione w serwisie mają swoje realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Warto jednak pamiętać, iż na potrzeby WeźLeasing.pl współpracujące firmy leasingowe przygotowują zazwyczaj lepsze i bardziej atrakcyjne oferty, gdyż klient ma większe niż dotychczas możliwości ich porównania oraz szybkiego wyboru najlepszej oferty.
 • W jaki sposób śledzić status moich zapytań?

  Aby śledzić status wysłanych zapytań, należy aktywować konto użytkownika klikając w link aktywacyjny przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji. Statusy zapytań widoczne są po zalogowaniu w menu „Moje zapytania".
 • Czy po wysłaniu zapytania do firmy leasingowej muszę podpisać z nią umowę leasingu?

  Nie, wysłanie zapytania nie obliguje do podjęcia współpracy z daną firmą leasingową. Decyzję o dalszej współpracy obie strony podejmują podczas rozmów prowadzonych poza serwisem.
 • W jaki sposób i kiedy otrzymam odpowiedź od firmy leasingowej lub dostawcy sprzętu?

  Leasingodawca lub dostawca, który otrzymał zapytanie z serwisu WeźLeasing.pl ma obowiązek skontaktowania się z klientem najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu zapytania z serwisu. Kontakt odbywa się poza serwisem WeźLeasing.pl a leasingodawca lub dostawca będzie wykorzystywał w tym celu podane przez klienta dane kontaktowe.
 • Wybrałem maszynę w bazie maszyn i urządzeń WeźLeasing.pl. Czy aby zakupić tą maszynę muszę skorzystać z ofert leasingu z serwisu WeźLeasing.pl?

  Nie, nie ma takiej konieczności. Zakup maszyny można zrealizować w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

 

Bezpieczeństwo korzystania z serwisu

 • Czy logowanie jest bezpieczne?

  Logowanie odbywa się za pomocą nazwy użytkownika i hasła z WeźLeasing.pl przy użyciu certyfikatów SSL, które zapewnią Ci ochronę danych przekazywanych podczas połączenia z serwisem.
 • Podaję swoje dane finansowe, ale jaką mam pewność, że nie zostaną one wykorzystane przez inne podmioty?

  Zgodnie z Polityką Prywatności, Ideoo przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Użytkowników. Z należytą starannością dobieramy i stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych. W szczególności zabezpieczamy dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. W zakresie w jakim jest to niezbędne dla zachowania funkcjonalności serwisu WeźLeasing.pl Ideoo może przekazywać dane osobowe tylko Dostawcom przedmiotów leasingu i Leasingodawcom, którzy są partnerami serwisu zobowiązując ich równocześnie do ochrony danych osobowych Użytkowników w zakresie nie węższym niż to opisane w Regulaminie serwisu WeźLeasing.pl. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych i ich poprawiania.
 • Jak usunąć moje dane z WeźLeasing.pl?

  Aby usunąć dane z WeźLeasing.pl należy skorzystać z formularza znajdującego się w dziale „Kontakt".

Zobacz, jak działa nasz serwis:

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok