Auto też może mieć DNA

Data publikacji: 2014-05-06
Według policyjnych statystyk każdego dnia w Polsce kradzione są średnio 42 samochody. Jednak w ciągu dekady łupem złodziei padło tylko 6 spośród 75 tys. aut oznaczonych mikrocząsteczkami z unikalnym „kodem genetycznym". VB Leasing jako pierwsza w Polsce firma leasingowa wprowadziła do swojej oferty bazujące na tej technologii zabezpieczenie pod nazwą DNA Program. 

– Poszerzenie wachlarza produktów o DNA Program wpisuje się w długofalową strategię VB Leasing. Jednym z jej kluczowych elementów jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa zawieranych transakcji i ochrona klientów od zdarzeń losowych. Dzięki współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i partnerami biznesowymi, przedsiębiorcy mogą skorzystać z szerokiej oferty nowoczesnych produktów – zarówno tradycyjnych ubezpieczeń: OC, AC, Assistance, jak i GAP, ochrony prawnej, czy PPI, gwarantującego ciągłość spłat rat leasingowych w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych czynników losowych – wyjaśnia Grzegorz Fryziel, Product Manager w VB Leasing.

Więcej informacji na ten temat: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok