Leasing mobilny w Getin Leasing

Data publikacji: 2014-05-06
Leasing mobilny - elastyczny produkt Getin Leasing, dedykowany dla przedsiębiorców dysponujących niewielką flotą samochodową. W ramach oferty, poza finansowaniem auta poprzez leasing, Klienci otrzymają ubezpieczenie oraz pakiet usług związanych z eksploatacją pojazdu, rozliczane w ramach stałej, comiesięcznej raty. 

Rozwiązanie zapewnia im także stały dostęp do pojazdu. W przypadku szkody komunikacyjnej, Klient może skorzystać z wsparcia całodobowej pomocy Assistance oraz otrzymuje do dyspozycji bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawy. Oferta leasingu mobilnego jest dostępna w dwóch pakietach: w wersji mini, z podstawowym zakresem usług serwisowych, pozwalających na optymalne działanie auta zgodnie z gwarancją i instrukcją producenta lub w rozszerzonej opcji maxi, zapewniającej dodatkowe usługi.

Oferta leasingu mobilnego powstała na potrzeby firm działających w mniejszej skali, które nie zatrudniają pracownika dedykowanego do zarządzania flotą samochodów służbowych. Stałe koszty obejmujące finansowanie pojazdów wraz z wybranych pakietem usług, zapewniają wygodę i umożliwiają zaplanowanie wydatków związanych z eksploatacją samochodu – mówi Marcin Wykręt, Członek Zarządu Getin Leasing.

Oferta jest dedykowana dla właścicieli małych i mikrofirm, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i współpracujących z firmami m.in. jako przedstawiciele handlowi, kierownicy regionalni, pośrednicy finansowi i ubezpieczeniowi, a także przedstawicieli wolnych zawodów, np. lekarzy i prawników. Leasing mobilny to rozwiązanie dla Klientów, którzy cenią sobie wygodę i co kilka lat chcieliby wymieniać auto na nowe. W ramach oferty, po wygaśnięciu umowy przedsiębiorca może otrzymać kolejny samochód, bez wpłaty początkowej i ograniczenia wyboru do jednej marki.

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok