Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów wyznacza kolejne standardy na polskim rynku CFM

Data publikacji: 2014-05-09
W jakim stanie samochód powinien zostać zwrócony firmie wynajmu długoterminowego (CFM) po okresie leasingu, żeby uniknąć dodatkowych i zbędnych kosztów napraw? Czy niewielkie zarysowanie zderzaka jest uszkodzeniem, które można uznać za ślady normalnej eksploatacji? Czy samochody dostawcze powinny być w momencie zwrotu traktowane pod względem zużycia w taki sam sposób jak auta osobowe? 
Odpowiedzi na tego typu pytania i wątpliwości znajdują się w opublikowanym przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) „Przewodniku Zwrotu Pojazdów. Samochody Dostawcze". Przewodnik został stworzony przez ekspertów PZWLP, Dekra Polska oraz SGS Polska i jest pierwszą tego typu publikacją w Polsce.

 

Podobnie jak istniejący od kilku lat przewodnik PZWLP, dotyczący zwrotu aut osobowych, „Przewodnik Zwrotu Pojazdów. Samochody Dostawcze" w bardzo precyzyjny i przejrzysty sposób wyznacza akceptowalne i nieakceptowalne uszkodzenia aut zwracanych firmie CFM po okresie użytkowania. (..)

 

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok