Raiffeisen Leasing rozwija usługę CFM dla firm

Data publikacji: 2014-05-08
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rozwija usługę wynajmu długoterminowego adresowaną do mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. 

prowadzenie do oferty usług CFM dedykowanych mniejszym firmom to efekt zmian na rynku leasingu aut oraz rosnącego popytu na finansowanie i zarządzanie flotą ze strony niewielkich przedsiębiorstw. Od niedawna wszystkie usługi CFM z porftolio Raiffeisen-Leasing funkcjonują pod hasłem „Komfortowego zarządzania autem", co odzwierciedla plany spółki związane z nowymi obszarami zarządzania flotą. Oferta usług dla firm mikro- i MŚP w pierwszej kolejności wprowadzona została do salonów samochodowych, z którymi współpracuje leasingodawca.

 

Mała firma też może mieć assistance

Zakres oferty wynajmu długoterminowego, dedykowanej sektorowi MŚP, obejmuje sfinansowanie wybranej marki samochodu, a także szeroki pakiet usług związanych z zarządzaniem flotą oraz usług dodatkowych. Należą do nich: serwis pojazdów (obecnie jeden z najszerszych pakietów obsługi serwisowej na rynku), ubezpieczenie (OC, AC, NNW, GAP), zarządzanie wymianą opon oraz paliwami. Wyróżnikiem oferty jest również pełen zakres usług Raiffeisen Assistance (zapewniający pomoc i mobilność floty 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym np. samochód zastępczy czy holowanie) oraz możliwość bezpłatnego skorzystania 4 razy w roku z usługi Raiffeisen Door-to-Door (polegającej na usłudze odbioru samochodu i wykonaniu niezbędnych w danym momencie usług serwisowych).

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok