Wygodny leasing z serwisem w ASO dostępny w portalu WeźLeasing.pl

Data publikacji: 2015-04-22
Leasing z serwisem to propozycja finansowania pojazdów poprzez umowę leasingu operacyjnego wraz ze zryczałtowanym serwisem. Koszty serwisowania samochodu rozłożone są w ratach i pozostają niezmienne w czasie trwania umowy.
Decydując się na tę formę współpracy z firmą leasingową klient podpisuje dwie umowy: jedna umowa dotyczy finansowania pojazdu (umowa leasingu) a druga umowa dotyczy serwisowania, ubezpieczenia i likwidacji szkód. Dzięki temu jest możliwe odliczenie całej kwoty podatku VAT od raty serwisowej wraz
z ubezpieczeniem. Korzyści jest wiele.


1. Nowy samochód od zaraz

Klient ma możliwość odbioru samochodu od ręki, bez ponoszenia opłaty wstępnej. Skraca to czas odbioru samochodu i formalności do minimum.


2. Bardzo niska rata leasingu
Leasing z niską ratą miesięczną będzie łatwy do spłacenia. Decyzję o wykupie samochodu przedsiębiorca może podjąć dopiero przy zakończeniu umowy leasingowej. Dzięki wysokiej wartości końcowej pojazdu klient płaci niskie raty przez okres użytkowania auta. Przykładowa kalkulacja poniżej:


Samochód: Nissan Qashqai
Cena katalogowa auta: 85 000 zł BRUTTO
Rabat na samochód: RABAT 15%
Okres leasingu: 3 lata
Opłata wstępna: 0%
Wartość odkupu dla klienta (opcja): 59,41%
Opłata miesięczna: 1 061 zł netto

3. Nowy samochód co 3 lata
Jeśli po upływie umowy leasingu klient nie zdecyduje się na wykupienie auta od firmy leasingowej na własność, może po prostu oddać samochód i bez ponoszenia opłaty wstępnej wybrać nowe auto. Ryzyko rynkowej wartości końcowej samochodu bierze na siebie firma leasingowa, a klient cieszy się znowu nowym samochodem z bardzo niską ratą miesięczną.

4. Duże rabaty na zakup samochodów
Przy skorzystaniu z oferty „wygodny leasing z serwisem" klient ma możliwość zakupu samochodu w salonie z dużym rabatem. Programem rabatowym na ten moment objęte jest większość marek i modeli. W zależności od marki i modelu rabaty dla większości modeli wynoszą średnio 10-20%.

5. Zagwarantowane pakiety serwisowe
W ramach umowy są zagwarantowane pakiety serwisowe w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Formalności ograniczone są do minimum, ponieważ to firma leasingowa monitoruje i autoryzuje naprawy. Koszty przeglądów i napraw mechanicznych zawarte są w miesięcznej racie, która jest niezmienna w czasie trwania umowy. Ryzyko przekroczenia budżetu serwisowego ponosi firma leasingowa. Klient nigdy nie dopłaca do serwisu.

6. Szkody komunikacyjne bez kłopotów
W przypadku szkody komunikacyjnej klient dzwoni na dedykowany telefon Assistance, który działa 7 dni w tygodniu/24 godziny na dobę, i otrzymuje pomoc w każdym zdarzeniu. W przypadku naprawy blacharsko lakierniczej klient otrzyma samochód zastępczy gratis. Jednocześnie firma leasingowa zajmie się w pełni procesem likwidacji szkody.
W razie konieczności likwidacji szkody komunikacyjnej klient nie ponosi dodatkowych opłat.

7. Korzyści finansowe
Leasing w tej ofercie wiąże się jedynie z płatnościami za rzeczywiste zużycie pojazdu, a wykup pojazdu jest jedynie opcją, z której można ale nie trzeba skorzystać. Cena odkupu jest z góry znana i zawarta w umowie leasingu.

 

Wygodny leasing z serwisem w ASO to oferta szczególnie dla tych klientów, którzy doceniają wygodę i zakładają zmianę samochodu na nowy na przykład co 3 lata. Model jest bardzo atrakcyjny:

krok 1- odbierasz nowy samochód, bez wpłacania opłaty wstępnej

krok 2- płacisz miesięcznie bardzo niskie raty, z ujętym serwisem

krok 3- po 3 latach oddajesz samochód i wybierasz nowy.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać pisząc na adres: kontakt@wezleasing.pl

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok