Co to jest leasing samochodowy?

Data publikacji: 2014-07-22
Wiele nowopowstałych firm nie stać na to, aby od razu na początku swojej działalności kupować samochód. Często jest on niestety bardzo istotny dla prawidłowego funkcjonowania firmy i jej rozwoju. Wówczas może ona skorzystać z rozwiązania, jakim jest leasing samochodowy . Polega to na tym, że salon samochodowy wydzierżawia danej firmie auto, które umożliwi jej działanie. W zamian za to firma płaci regularne raty ustalone w umowie leasingowej. 
Jest to ogromna szansa zarówno dla firmy, która dopiero startuje z działalnością jak i dla salonu samochodowego. Zalety leżą po obydwóch stronach. Firma korzystająca z wydzierżawionego auta bez zainwestowania na start własnych środków w samochód może z niego korzystać i rozwijać się. Salon chce sprzedać jak największą ilość aut, natomiast leasing samochodowy ma tak skonstruowane umowy, iż cena za auto będzie znacznie wyższa, niż klient zapłaciłby za niego. Na przełomie czasu, realizując warunki umowy leasingowej, klient płaci za użytkowany przez siebie samochód, którego właścicielem nadal pozostaje salon samochodowy. Jest to doskonałe rozwiązanie i dlatego wiele firm stara się z tego rozwiązania skorzystać. Samochód w leasing biorą nie tylko nowe firmy, ale również takie, które całkiem dobrze radzą sobie na rynku.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok