Leasing auta a montaż instalacji LPG

Data publikacji: 2014-07-26
Montaż instalacji LPG w leasingowanym samochodzie często nie jest możliwy bez zgody właściciela pojazdu. Dlaczego? Czy można temu zaradzić? 

Ogólne warunki leasingu

Każda zmiana i modyfikacja dokonywana w pojeździe powinna być konsultowana z firmą leasingową, mowa tu oczywiście o zmianach trwałych, które mogłyby wpłynąć na ewentualną utratę gwarancji, a także tych, które wymagają dopełnienia formalności w Wydziale Komunikacji lokalnego urzędu, jak np. instalacja haka holowniczego. Nie trzeba natomiast zgłaszać kosmetycznych zmian, które można cofnąć w momencie upływu lub zerwania umowy leasingowej, choć niektóre firmy zastrzegają sobie, aby nawet najdrobniejsza modyfikacja była z nimi konsultowana. Do takich doposażeń można zaliczyć m.in. reklamę na samochodzie, zainstalowanie radia czy zakup i montaż kołpaków.

 

Montaż instalacji gazowej a leasing

Warto pomyśleć o nim zanim podpiszemy umowę z leasingodawcą, ponieważ niektóre firmy oferują pojazdy, które zostały fabrycznie wyposażone w LPG lub takie, które zostały doposażone w system gazowy podczas trwania poprzednich umów leasingowych. Decydując się na takie rozwiązanie przed podpisaniem umowy, zaoszczędzimy sobie przede wszystkim czasu, który pochłonęłyby wszystkie formalności związane np. ze zmianą danych w dowodzie rejestracyjnym.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok