Zobacz ile możesz oszczędzić outsourcując obsługę firmowej floty samochodowej

Data publikacji: 2014-08-14
Jeszcze do niedawna głównym narzędziem finansowania samochodów firmowych był dla przedsiębiorców klasyczny leasing. W ostatnim czasie firmy leasingowe zaczęły jednak walczyć o rynek oferując firmom nie tylko finansowanie zakupu floty, ale również kompleksową obsługę wszystkich zagadnień wiążących się z użytkowaniem samochodu – od opłacenia ubezpieczenia, przez wymianę płynów i zakup zimowych opon po obsługę procesów likwidacji szkód komunikacyjnych. Usługa znana jako Full Service Leasing (FSL) jest niezwykle popularna na zachodzie Europy. Do komfortu jaki daje stopniowo przekonują się też polscy przedsiębiorcy. 
W ramach FSL firma wraz z leasingowanymi pojazdami otrzymuje również pakiet dodatkowych usług, od zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego, przez świadczenia assistance i wiele innych. Tym samym przedsiębiorca nie musi się już zajmować obsługą firmowej floty, a wszystkie czynności z tym związane wykonuje dla niego leasingodawca świadczący usługi zarządzania flotą. Usługi z zakresu FSL są w tej chwili jednym z najbardziej dynamicznie rosnących segmentów branży leasingowej w Polsce. Z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów wynika, że w 2012 r. w firmach należących do Związku w ramach FSL obsługiwano ponad 104 tys. aut, co oznacza wzrost o 9 proc. r./r. Rosnąca popularność tego rozwiązania na naszym rynku jest spowodowana m.in. tym, że zachodnie firmy otwierające u nas przedstawicielstwa chętnie korzystają z doskonale im znanych produktów finansowych, od lat wykorzystywanych w ich macierzystych krajach.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok