Leasing - dobre rozwiązanie dla przedsiębiorczych

Data publikacji: 2014-08-07
Przedsiębiorczość, to ważna cecha charakteru, a nawet zespół kilku cech, które określają osobę która widząc pewne problemy, próbuje udoskonalić pewne pomysły bądź rzeczy. Czy zatem ktoś przedsiębiorczy jest także mądry i odpowiedzialny? Z pewnością tak, gdyż te cechy nieodłącznie wiążą się z szukaniem nowych rozwiązań i staraniem się o zapewnienie lepszego bytu dla siebie i rodziny. Na co więc powinien zdecydować się przedsiębiorczy człowiek, który szuka swojego samochodu, dla swojej firmy oraz dla siebie i swojej rodziny? 
Na podłożu kilku lat, najchętniej wybieraną opcją finansowania zakupu nowego auta był leasing. Czy on jest? Mówiąc w skrócie, jest to specjalna umowa, regulowana w polskim systemie prawa poprzez Kodeks cywilny, która mówi o zakupie np. samochodu, na ustalonych wcześniej warunkach, płacąc odpowiednią składkę miesięczną. Dostajemy zatem nowe auto, nie musząc wykładać pełnej kwoty wartości auta od razu, a jedynie umówioną wcześniej miesięczną ratę.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok