Leasing - finansowanie skrojone na miarę przedsiębiorców

Data publikacji: 2014-08-14
Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może ubiegać się o finansowanie w firmie leasingowej. Oczywiście ostateczna możliwość dokonania takiej transakcji uzależniona jest od wielu czynników, dlatego każdy klient traktowany i rozpatrywany jest bardzo indywidualnie. 
Warunki poszczególnych umów leasingowych mogą być różne w zależności od potrzeb danego klienta.

- Sama procedura zawarcia umowy leasingu dla małych i średnich przedsiębiorstw jest przyjazna i prosta – mówi Robert Bieńkowski, doradca zarządu BRE Leasing. Pierwszym krokiem, jaki powinien zrobić przedsiębiorca to wybrać samochód mający być przedmiotem leasingu. Po tym wyborze, udaje się on do firmy leasingowej, gdzie wraz z doradcą uzgadniają szczegółowo warunki transakcji. Następnie przedsiębiorca jest zobligowany do dostarczenia wymaganych dokumentów, które w przypadku procedury uproszczonej ograniczone do minimum. Są to: NIP, regon, EDG lub KRS, dwa dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz wniosek leasingowy. Po dostarczeniu tych dokumentów umowa leasingu zostaje podpisana, a leasingobiorca dokonuje opłaty wstępnej.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok