Leasing a krótki okres działalności

Data publikacji: 2014-02-03
Wkraczając na arenę biznesu młody przedsiębiorca zaczyna poszukiwać źródeł, które pozwolą mu na sfinansowanie zakupu niezbędnego sprzętu do rozwoju własnej firmy. Krótki okres prowadzenia działalności gospodarczej to jednak główna przyczyna odmowy pożyczek i kredytów ze strony banków. Czy leasing przyjdzie z pomocą nowym przedsiębiorcom? Jaki jest minimalny okres funkcjonowania firmy na rynku, aby dostać leasing? 
Jedynie klika banków jest elastycznych w kwestii stażu biznesowego firm i udziela kredytów już od pierwszych dni funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku. Niestety oferty te obejmują albo niewielkie kwoty do 25 000 zł lub wymagają sporej ilości zabezpieczeń.

Młody przedsiębiorca, chcąc kupić nowe biurka, laptop czy samochód, a niemogący pozyskać kredytu lub pożyczki na te cele, może wziąć w leasing. Firmy leasingowe są dużo bardziej liberalne w kwestii stażu przedsiębiorstwa aniżeli banki. Na rynku są obecne oferty leasingowe już od pierwszych dni funkcjonowania firmy. Niestety nie każdy rodzaj przedmiotu młoda firma może wyleasingować.

Popularne i dostępne są leasingi nowych i używanych aut dla młodych firm. Wystarczą dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty i wkład własny, aby stać się użytkownikiem nowego samochodu w przedsiębiorstwie.

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok