Oferta vendorska w leasingu

Data publikacji: 2014-06-16
Programy vendorskie polegają na przygotowaniu wspólnej oferty przez dostawcę środka trwałego (zazwyczaj jest to krajowe przedstawicielstwo producenta samochodów) oraz instytucję finansową. Efektem ich współpracy jest kompleksowy produkt, obejmujący samochód oraz „skrojony" do niego instrument finansowy. 
W jakim celu tworzone są oferty vendorskie?

 

Współpraca dostawcy sprzętu i leasingodawcy umożliwia obu partnerom wyróżnienie się na tle konkurencji i zaoferowanie klientowi kompleksowego produktu w atrakcyjnej cenie. Koncern motoryzacyjny, zakładając wysoką sprzedaż produktu łączonego, może dostarczyć samochody po niższej cenie, natomiast firma leasingowa, z tego samego powodu, może obniżyć marżę. Dodatkowo, współpraca pozwala na rozłożenie kosztów obsługi klienta oraz promocji na oba podmioty. Z marketingowego punktu widzenia, wspólna działalność stanowi dla każdego z podmiotów szansę na promocję oferty wśród odbiorców z bazy klientów partnera.

Oferty vendorskie są także korzystne dla leasingobiorcy – głównie z uwagi na wspomnianą powyżej atrakcyjną cenę, ale także dzięki możliwości dopełnienia formalności wyboru oraz finansowania nabycia pojazdu w jednym miejscu. Sprzedaż ofert vendorskich realizowana jest zarówno w salonach samochodowych jak i w placówkach instytucji finansowej.

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok