Czy skorzystać z usług brokera leasingowego czy zgłoszę się wprost do firmy leasingowej?

Data publikacji: 2014-08-06
Jaka jest dla mojej firmy różnica, czy skorzystam z usług brokera leasingowego czy zgłoszę się wprost do firmy leasingowej?

Odpowiedź Eksperta:

Atutem brokera leasingowego jest wiedza i doświadczenie związane z leasingiem, a przede wszystkim rozeznanie na rynku. Każda firma leasingowa ma swoje własne procedury, wymagania stawiane zarówno Klientowi jak i rodzajowi środka trwałego – jego przeznaczeniu, wiekowi. Po krótkiej rozmowie z brokerem leasingowym, często telefonicznej, jest on w stanie zorientować się, czy można przeprowadzić daną transakcję, która z instytucji finansowych zaakceptuje środek trwały, czy jego rok produkcji. Zwróci on także szczególną uwagę na warunki umowy leasingu. Niewątpliwą zaletą brokera jest to, że jest on pracownikiem jednej firmy. Może śmiało wybrać tę ofertę, która spełni, pod różnymi względami oczekiwania Klienta. Oczywiście każdy Klient może sam zapoznać się z wieloma ofertami. My jednak stoimy na stanowisku, że warto, podobnie jak w przypadku prawnika czy księgowej, korzystać z usług osób, które mają dużą wiedzę z konkretnego zakresu.

Źródło: www.WeźLeasing.pl

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok