Leasing remedium na kryzys?

Data publikacji: 2014-05-09
Sytuacja gospodarcza i ostra konkurencja nie rozpieszczają przedsiębiorców. To jednak nie powód, aby dać za wygraną. Przeciwnie dla wielu właścicieli firm to okazja do rozwinięcia skrzydeł. Dziś bez wielkich środków można stworzyć lub rozwinąć flotęsłużbowych aut i tym samym być o krok przed konkurencją. To nie czary, ale usługi leasingowe. 
Leasing to nic innego jak forma finansowania inwestycji przez podmioty gospodarcze. W skrócie wygląda to tak, że firma leasingowa oddaje klientowi jakiś przedmiot np. samochód w leasing, czyli użytkowanie z możliwością wykupu po jego zakończeniu. Korzystanie z usług leasingowych opłaca się zwłaszcza tym firmom, które nie mają środków na zakup własnych pojazdów, a nie chcą hamować rozwoju.

 

Finansowy czy operacyjny: wybieraj

Właściciele firm powinni mieć świadomość, że istnieją w zasadzie dwa rodzaje leasingu: finansowy i operacyjny. Różnią się one między sobą m.in. długością minimalnego okresu trwania umowy i wysokością kwoty wykupu. W przypadku leasingu finansowego wartości to mogą być swobodnie kształtowane przez strony, natomiast w leasingu operacyjnym ustalane są przez prawo (...)

Chcesz przeczytać całość? Kliknij:TUTAJ

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok