Jakie są zalety i wady leasingu auta elektrycznego

Data publikacji: 2014-07-09
Samochody elektryczne rozpoczynają podbój rynku usług leasingowych. Firmy leasingowe uzupełniają swoje oferty, a klienci zacierają ręce na myśl o dużych oszczędnościach w utrzymaniu floty, zarówno z uwagi na serwisowanie, a także źródło energii. 
Na rynku polskim pojawiły się pierwsze oferty dotyczące leasingu aut napędzanych elektrycznie. Jest to odpowiedź na ciągle rosnące ceny paliw, a także stawiane przed producentami wymogi odnoszące się do ochrony środowiska. To, że samochody te są nie tylko ekonomiczne, ale też ekologiczne nie stanowi ich jedynych zalet. W przeciwieństwie do państw zachodnich na polskich drogach porusza się cały czas bardzo mała ich ilość. Oznacza to, że przykuwają uwagę przechodniów i innych kierowców, a więc stanowią wymarzone narzędzie dla specjalistów od reklamy. Przemierzający miejskimi ulicami pojazd, który nie wydziela spalin i nie tankuje na stacjach benzynowych powoduje, że na twarzach zainteresowanych maluje się ciekawość. Oklejenie auta elektrycznego reklamami i pozostawienie go ładującego się za pośrednictwem kabla w miejscu publicznym przyniesie zamierzony efekt zapoznania się przechodniów(nawet mimowolnego) z treścią ogłoszeń umieszczonych na karoserii oraz późniejsze przekazanie informacji w formie ciekawostek znajomym i rodzinie.

Kliknij, aby przeczytać całość: TUTAJ >>

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Najczęściej wyszukiwane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok