Szukasz oferty leasingu?

Sprawdź najkorzystniejsze oferty dla Twojej firmy.

Oblicz ratę

Pomoc konsultanta

602 422 423 pn - pt od 8:00 do 16:00
Wyślij zapytanie

Leasing Polski

 

Leasing Polski jest spółką stworzoną dla polskich przedsiębiorców działającą aktywnie na rynku od wielu lat. Przedsiębiorstwo powstało w oparciu o polski kapitał co zapewnia niezależność i stabilność finansową.

Naszym głównym celem jest oferowanie coraz wyższej jakości usług z zakresu doradztwa i finansowania poprzez dopasowanie się do nowych, indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Stale podnosząc nasze umiejętności dążymy do tego, aby w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

Najlepszym świadectwem skuteczności jest zaufanie wielu Klientów, którzy zawarli z nami tysiące umów a naszą jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty zgodności z normami
ISO 9001:2008 i ISO 27001:2005.


Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym pojazdów: ciężarowych, naczep, samochodów osobowych, dostawczych, autobusów, sprzętu budowlanego, ciągników rolniczych i sprzętu specjalistycznego.

Charakteryzuje nas „ludzkie podejście" podstawowe kryterium przyznania leasingu jest aktywna działalność gospodarcza. Do wstępnej weryfikacji wymagamy jedynie numeru NIP. Na podstawie pierwszej rozmowy jesteśmy wstanie wstępnie ocenić zdolność leasingową naszego przyszłego klienta.

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok