Szukasz oferty leasingu?

Sprawdź najkorzystniejsze oferty dla Twojej firmy.

Oblicz ratę

Pomoc konsultanta

602 422 423 pn - pt od 8:00 do 16:00
Wyślij zapytanie

Lifton Polska

Firma Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych. W ofercie posiadamy maszyny i urządzenia dla firm z branży: budownictwa drogowego, budownictwa kubaturowego, budownictwa kolejowego, energetycznej, wodociągowej oraz szeroko rozumianej branży przemysłowej.


Oferta obejmuje minikoparki gąsienicowe marek Yanmar i Eurocomach, koparko-ładowarki Eurocomach, kafary marki Orteco do wbijania słupków pod bariery energochłonne, hydrauliczny sprzęt do wyburzeń (młoty, nożyce), skrapiarki emulsji Co.Me.Ba., termosy do przewozu masy asfaltowej Asphaltherm, narzędzia hydrauliczne duńskiej firmy Hycon, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki Ammann, wieże oświetleniowe Wanco, kompozytowe włazy kanałowe AN-KO, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki, bariery, zapory), drogi tymczasowe, hydrauliczne rozpory pionowe do zabezpieczania wykopów.


To tylko bardzo mały fragment naszej oferty. Nasi dostawcy to sprawdzeni partnerzy, którzy oferują maszyny i urządzenia najwyższej jakości.


Na oferowany sprzęt udzielamy gwarancji i świadczymy usługi serwisowe zarówno w okresie gwarancji jak i po gwarancji. Nasz magazyn wyposażony jest w bardzo dużą ilość części zamiennych do oferowanych maszyn.

Kalkulator leasingu

Kalkulator leasingu umożliwia obliczenie poglądowej raty leasingu.

W kolejnych krokach otrzymasz oferty leasingu przygotowane specjalnie dla Ciebie i uwzględniające wyniki finansowe Twojej firmy.

Przedmiot leasingu:
Rok produkcji:
Wartość netto:
PLN
Opłata wstępna:
Liczba rat:

Rata miesięczna:0,00PLN netto

wartość wykupu: 0%

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu wezleasing.pl

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok